Schoolteam (schooljaar 2021-2022)

Ons enthousiaste schoolteam bestaat uit de volgende mensen:

 

Onderbouw 

 

Leerkracht Groep

Isabelle van Marwijk

Milou Wattel

 

1/2 A

Astrid Boeklagen

 

1/2 B

Suzanne Glas

 

1/2 C

José Melis

Floor van Krevelen 

 

1/2 D

Marja Rootlieb

Milou Wattel

 

 

1/2 E

 

Middenbouw

 

Leerkracht Groep

Gina v/d Werf

Tamara Goes

 

3 A

Gioya Bordes

 

3 B

Marjolein v/d Zee

Tamara Goes

 

4 A

Suus Schenk

Hanneke Wiertz

 

4 B

Frank Hekman

Floor van Krevelen

 

5 A

Laura Goote

Eva Koenders

5 B

 

Bovenbouw

 

Leerkracht Groep

Manon Werkman

Hanneke Wiertz

 

6 A

Paulien de Groot

6 B

Lisanne Spanjer

 

7 A

Sanne Admiraal

Pauline Heijblom

 

7 B

Lisa van Mierlo

 

8 A

Karin Kruiger

Bert van Leijden

 

8 B

 

Leerkrachten extra ondersteuning

 

Leerkracht Functie
Tamara Goes Plusklas groep 1 t/m 4 (de Zee)
Geraldine de Joncheere Plusklas groep 5 t/m 8 (de Zee)
Esther Jacobs Remedial Teaching (de Haven)

 

Vakleerkrachten

 

Leerkracht Functie
Iris Boers Leerkracht  beeldende vorming
Ilja Nooij Leerkracht bewegingsonderwijs groep 3 t/m 8
Floor van Krevelen Leerkracht bewegingsonderwijs groepen 1/2
Evita Ooms Leerkracht wetenschap, techniek en natuur

 

Experts

 

Leerkracht Functie
Esther Jacobs Expert RT
Karin Kruiger Expert Daltononderwijs
Gina van der Werf Expert Taal & Lezen
Eva Riem Expert ICT & Media
Paulien de Groot Expert Cultuur
Geraldine de Joncheere Expert Meer- en Hoogbegaafdheid
Tamara Goes Expert Meer- en Hoogbegaafdheid
Laura Goote Expert Pedagogisch Klimaat

 

Onderwijsondersteunend personeel

 

Medewerker Functie
Elsbeth Hoogervorst Intern Begeleider groep 1 t/m 4
Conny Vos Intern Begeleider groep 5 t/m 8
Suzanne Goubitz Administratie

Jaap Tesser

Conciërge
Wouter Burger ICT-medewerker
Caroline Middelbeek Onderwijsassistent
Laurita Otten Onderwijsassistent
Mary-Ann van Leeuwen TSO-coördinator (tussenschoolse opvang)
Frank Blackstone

Ondersteunend vrijwilliger

Eva Riem Directeur